Uroda telefonu

Podobno wygląd nie ma znaczenia, jednak właściciele iPhonów w zaparte przekonują, że ich telefony nie mają sobie równych w kwestii wyglądu. I być może mają w tym rację, jednak na pewno nie we wszystkich przypadkach. Kładąc obok siebie iPhona najnowszej generacji oraz średniej klasy telefon z systemem Android oczywistym jest, że to iPhone wypadnie korzystniej. Jednak najnowsze smartfony z Androidem wyglądają nie gorzej, a często nawet o wiele lepiej, niż telefony od Apple.

Jedne i drugie posiadają solidne obudowy i ekrany wykonane z materiałów dobrej jakości. Zarówno dla iPhona jak i dla Androida można zakupić dodatkowe obudowy i nieco spersonalizować wygląd swojego telefonu. Kwestia wyglądu nie zamyka się jednak tylko na walorach zewnętrznych, ale dotyczy także interfejsu telefonu. Jeżeli chodzi o wygląd ikon aplikacji to tutaj zdecydowanie wygrywa iPhone, w którym to ikony są bardzo miłe dla oka.

Jednak użytkownicy Androida mają możliwość zmieniania tych ikon oraz personalizacji wyglądu interfejsu telefonu, czego nie mają akurat właściciele iPhonów.