Uroda telefonu

Podobno wygląd nie ma znaczenia, jednak właściciele iPhonów w zaparte przekonują, że ich telefony nie mają sobie równych w kwestii wyglądu. I być może mają w tym rację, jednak na pewno nie we wszystkich przypadkach. Kładąc obok siebie iPhona najnowszej generacji oraz średniej klasy telefon z systemem Android oczywistym jest, że to iPhone wypadnie korzystniej. Jednak najnowsze smartfony z Androidem wyglądają nie gorzej, a często nawet o wiele lepiej, niż telefony od Apple.

Jedne i drugie posiadają solidne obudowy i ekrany wykonane z materiałów dobrej jakości. Zarówno dla iPhona jak i dla Androida można zakupić dodatkowe obudowy i nieco spersonalizować wygląd swojego telefonu. Kwestia wyglądu nie zamyka się jednak tylko na walorach zewnętrznych, ale dotyczy także interfejsu telefonu. Jeżeli chodzi o wygląd ikon aplikacji to tutaj zdecydowanie wygrywa iPhone, w którym to ikony są bardzo miłe dla oka.

Jednak użytkownicy Androida mają możliwość zmieniania tych ikon oraz personalizacji wyglądu interfejsu telefonu, czego nie mają akurat właściciele iPhonów.

Może Ci się również spodoba