Jak daleko do morza?

Bałtyk to doskonały pomysł na wczasy, o ile tylko uda nam się wynająć apartament lub pokój w pensjonacie w atrakcyjnej okolicy. Czego powinniśmy szukać, by urlop był udany? Z pewnością wielu atrakcji takich, jak latarnie, przystanie rybackie, salony SPA oraz pomniki przyrody.

W tym wszystkim nie możemy jednak zapomnieć o głównym punkcie wyjazdu, czyli samym morzu. Dobrze by wynajęte na kilka dni lokum znajdowało się jak najbliżej Bałtyku.

www.spafactory.pl www.krls.org.pl Skórzewo domy szeregowe na sprzedaż Skórzewo Deweloper Skórzewo, domy i mieszkania w Skórzewie

Czasem jednak nie jest to takie proste. Osoby, które nie maja turystycznego doświadczenia warto uświadomić, że sam pobyt w nadmorskiej miejscowości nie oznacza jeszcze, że w ciągu kilku chwil dotrzemy nad Bałtyk.

Czasem zdarza się że do morza jest kilka kilometrów, a dojazd nie jest zbyt wygodny. Dlatego warto dokładnie sprawdzić w ogłoszeniu lub zapytać wynajmującego, jak szybko można dostać się na plażę.

Warto również uważać na marketingowe pułapki w ogłoszeniach pensjonatów i apartamentów. Możemy trafić na informacje o tym, że może znajduje się w odległości kilkuset metrów od wynajmowanej kwatery.

Jednak co z tego, jeśli w drodze na plaże musimy obejść klif i nadłożyć dwa lub trzy kilometry drogi? Korzystniej, gdy mowa jest o czasie dojścia do morza.

Może Ci się również spodoba