Egzotyczny odpoczynek na Malediwach

Malediwy – państwo składające się z archipelagu wysp, to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Widok palm i niesamowicie przejrzystej wody przywodzi większości z nas tylko jedną myśl: raj na ziemi.

www.electriceye.pl

Z pewnością, po znalezieniu się w tak zachwycającym miejscu, niewielu potrzebowało by czegoś więcej, aby cieszyć się wypoczynkiem. Na pewno jednak nie przeszkodzi nam w tym pobyt w ekskluzywnym hotelu.

Jedno z najbardziej luksusowych miejsc, które zaliczane jest jednocześnie do najpiękniejszych hoteli świata to ośrodek Gili Lankanfushi Maldives. Usytuowany jest on na prywatnej wyspie i atolu Male.

Choć będąc tam wydaje nam się, że jesteśmy całkowicie odcięci od świata, w rzeczywistości hotel oddalony jest tylko o 20 minut drogi łodzią motorową od międzynarodowego lotniska w Male. Ośrodek podkreśla swoje związki z naturą przez oferowanie gościom w pełni ekologicznych i przyjaznych środowisku apartamentów.

Oprócz tego przyjeżdżający mają do dyspozycji SPA i korty tenisowe poznań, a dodatkowo mogą wybrać się na wycieczkę po wyspie oraz nurkowanie z akwalungiem.