Dosięgnąć gwiazd

Dekadę temu, by spotkać swojego ulubionego artystę, piosenkarza albo aktora trzeba było kupić bilet na jego koncert czy też spektakl i czekać w długiej kolejce razem z innymi miłośnikami jego talentu na kilkusekundowe spotkanie z nim, by przywitać się i zdobyć autograf albo zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Dziś jest zupełnie inaczej, dziś bilety na koncert kupuje sie w Internecie, a gwiazdy nie są już tak niedostępne jak kiedyś.

Każdy znany i popularny artysta, który nie chce odejść do lamusa prowadzi swój fanpage na Facebooku, często ma też konto na Twitterze czy Instagramie, gdzie systematycznie publikuje swoje zdjęcia.

Po co? Owe profile na różnych portalach społecznościowych pomagają przykładowo piosenkarzom promować swoją muzykę i umożliwiają kontakt z fanami.

Dziś nie trzeba stać we wspomnianej długiej kolejce i czekać na autograf, teraz wystarczy wysłać kopertę i znaczek na adres artysty, który zazwyczaj widnieje w informacjach o artyście na jego profilu, by po paru dniach otrzymać zwrotny list,w którym znajdziemy zdjęcie z autografem.

Gdzie tylko ta ekscytacja związana ze spotkaniem „oko w oko” ze swoją gwiazdą?.