Czas na Dziwnów

Nawet jeśli od kilku lat wakacje spędzasz nad morzem, zawsze możesz zobaczyć coś nowego. Wystarczy, że kolejne wczasy spędzisz w innych interesujących miejscowościach, poznając ich uroki. Jednym z miejsc, których nie może zabraknąć na Twojej urlopowej liście jest Dziwnów.

Dziwnów jest typowym miasteczkiem wypoczynkowym, które odżywa w ciągu ciepłych miesięcy i zasypia, gdy robi się chłodniej. Możemy tu liczyć na bogatą, turystyczną infrastrukturę. Zainteresowanych morskim biznesem przyciągnie również możliwość zobaczenia portu i falochronów.

Natomiast tych, którzy uwielbiają spacery przy akompaniamencie szumiącego Bałtyku zachęci piękna promenada. Miejscowość może też pochwalić się charakterystyczną atrakcją w postaci zwodzonego mostu, który łączy większą część miasta z mniejszą położoną na wyspie Wolin. Dziwnów jest także dobrym miejscem dla smakoszy.

O jakości nadmorskich dań od czasu do czasu wspominają programy informacyjne – niestety alarmującym tonem. Tymczasem w Dziwnowie bez problemu kupimy świeżą rybę, wystarczy, że wybierzemy się do portu.