Apartamenty w Hiszpanii – charakterystyka

Hiszpania to przede wszystkim kraina gorących piasków na nadmorskich plażach Katalonii i Walencji, upalnego lata w Madrycie oraz regionalnych trunków pochodzących z Andaluzji. Wśród najbardziej znanych miejsc w Hiszpanii wyróżnia się: Costa Brava, Costa Daurada, Costa Blanca, Costa del Sol, a także Majorka czy Teneryfa.

Decydując się na urlop na Costa Daurada czy Brava nie można pominąć słonecznej Barcelony. Pobyt w Hiszpanii gwarantuje niezapomniane wakacje: przepiękne krajobrazy, piaszczyste plaże, przejrzysta woda i słoneczna pogoda.

Należy także dodać, że Hiszpanie potrafią się bawić, kochają zabawę do białego rana, a życie towarzyskie jest dla nich często ważniejsze niż praca, dlatego też wszyscy kochający nocne życie mogą mieć pewność, że w ich towarzystwie nie można się nudzić! Ceny za wynajem apartamentów są bardzo zróżnicowane i zależą od lokalizacji, bliskości do morza, standardu i infrastruktury. Ceny wahają się od 1000 do nawet 6000 złotych za tydzień od osoby.

Te najdroższe dotyczą przede wszystkim takich miejsc jak Costa Brava czy Costa del Sol. W dobie obecnego kryzysu ceny apartamentów w Hiszpanii znacznie zmalały i na tą chwilę wynoszą one od 65 tysięcy euro.