Apartamenty na Helu

Hel to chyba najbardziej morskie miasto w Polsce. Otoczy z trzech stron Bałtykiem Hel jest najstarszym miastem w powiecie puckim i usytuowany jest na samym końcu Półwyspu Helskiego.

Walory turystyczne Helu dostrzeżono już w XIX wieku. W roku 1920 Hel znalazł się w granicach Rzeczypospolitej i właśnie tam zaczyna się Polska.

Turystów na Hel przyciągają wyjątkowe walory klimatyczne, przyrodnicze i krajobrazowe. Specyficzne położenie miasta na końcu półwyspu pozwala w pełni cieszyć się morskim klimatem i jego plażowym charakterem.

Apartamenty w tym malowniczym miejscu cieszą się równie dużą popularnością jak sam Hel. Charakteryzują się dobrze zagospodarowanym terenem, dobrą infrastrukturą.

Są przystosowane do ludzi ceniących sobie niezależność i swobodę, indywidualną organizację czasu oraz wypoczynku według własnego rytmu. Ceny za wynajęcie apartamentu na Helu wahają się między 200-350zł za dobę (w przypadku apartamentów 4-osobowych) lub 150-250zł za dobę (w przypadku apartamentów 2-osobowych).

Ceny za kupno oscylują z kolei między kwotami 300 -450 tys. złotych (w zależności od liczby pokoi i standardów).